Posted on Pakomentuoti

Akmenėliai papuošaluose: saulėta geltona

Dėvimi papuošalai su saulėtais ir šiltais, geltonais akmenėliais privers Jus daugiau šypsotis.

Jums labai pasisekė, jei Jums patinka geltona spalva. Geltonų spalvų akmenėliai puikiai tinka papuošalams, juos pagyvina ir paryškina. Jei ieškote kažko neįprasto, būtinai pagalvokite apie šį pasirinkimą.

Citrinas

Citrinas – tai geltonoji kvarco atmaina. Buvo itin populiarus Art Deco eroje, pagyvina bet kokią aprangos eilutę. Kai kurie citrinai iš tiesų – apdirbti aukšta temperatūra ametistai. Tai – lapkričio mėnesio akmenėlis, kuris taip pat asocijuojamas su 13 vedybų metinėmis. Citrinas – puikiai dovanoms tinkantis akmenėlis.

Imperinis topazas

Dauguma topazų – mėlynos spalvos, tačiau imperinis – oranžiniai auksinis. Pavadinimas kilo iš to, kad jis buvo ypač populiarus tarp Rusijos karalių. Imperinį topazą įprasta dovanoti 23 vestuvių metinių proga.

Geltonasis deimantas

Bespalviai deimantai yra plačiausiai paplitusi deimantų atmaina, tačiau geltonieji – nemažiau gražūs, o papuošalams gali suteikti šilto prisilietimo pojūtį. Jei esate šilta ir švelni asmenybė, apsvarstykite galimybę įsigyti papuošalų su geltonuoju deimantu, kuris nuostabiai dera su auksu ar platina.

Kaip dėvėti geltonuosius akmenėlius?

Daugumai žmonių geltona – laiminga spalva, tad geltonais akmenėliai padabintais papuošalais puikiai tinka puoštis laimės kupinoms progoms. Geltoni akmenėliai puošia tiek vyriškus, tiek moteriškus papuošalus ir tinka prie bet kokio aprangos ar asmenybės stiliaus. Pasiūloje galite rasti plačią paletę geltonos spalvos atspalvių, nuo švelniai gelsvos iki blizgios auksinės. Išsirinkę Jūsų akiai maloniausią spalvą, neabejotinai rasite ir išskirtinį papuošalą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *